مناطق دیدنی قبرس

مکان های گردشگری قبرس

قبرس شهرهای توریستی بسیار زیادی دارد که شما می توانید به راحتی با اطلاع از آن ها به طور کامل چند شهر را بگردید و از دیدنی هایش بهره ببرید اما این شهر ها چنان زیادند که شما حتی در یک سفر نادر ۳۰ روزه هم نمی تواند کل آن را بگردید. دیدنی هایی که عموم مردم مسافر آنجا از آن دیدن می کنند به صورت زیر می باشد :

 

پارک آبی آفرودیت

این پارک آبی که به آفرودیت مشهور است یکی از مکان های خوش بازدید و پر همهمه ی قبرس محسوب می شود که به علت وجود مجسمه ها  و تندیس های بسیاری که به اسطوره های یونان بر می گردد شهرت پیدا کرده است.

مکان و ابزارهای بازی در این پارک شامل سرسره و استخر و … همه به مکان هایی تفریحی و توریستی تبدیل شده اند.

اگر به دنبال سرسره های آبی با اندازه های متفاوت می گردید می توانید آن را در پارک آبی آفرودیت پیدا کنید. شما می توانید یک روز تفریحی خود را کامل در این مکان سپری کنید و نگران ناهار و شام خود نباشید چرا که رستوران ها همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستند که می توانید از غذاهای جذاب این مکان استفاده کنید.

 

خیابان فینیگوودس از دیدنیهای تور قبرس

یک محل دنج و آرام و زیبا برای اهالی شهر و توریست ها قطعا این خیابان است که به خیابان نخل هم مشهور است.

یک عصر بهاری یا تابستانی یا زمستانی فرقی نمی کند شما می توانید در یکی از این کافه ها استراحت کنید و با نوشیدنی خاص و مورد علاقه خود روز خود را رویایی تر کنید.

مهمترین نوشیدنی های کافه های این مکان، لیمو و قهوه است که طعم عالی دارد.

اگر قصد خرید دارید عصر را در کافه سپری کنید و در زمان رو به شب به مراکز خرید موجود در همین خیابان بروید و از چیزهایی که دوست دارید یا نیاز دارید دیدن کنید!رستوران های این خیابان هم برای شام و ناهار شما کباب های مشهوری تدارک دیده اند که همیشه داغ هستند

 

غار دریایی

یکی از جاذبه های طبیعی این مکان غار دریایی است که بسیاری از توریست ها و مردم و اهالی ساکن در آن جا علاقه به دیدن و بازدید از آن دارند. قایق های آماده حاضرند شما را به داخل این غارها ببرند تا شگفت زده شوید.

 

ساحل نیسی

کمی به سمت دریا و این آب های بزرگ می رویم تا روی شن های طلایی در کنار این آبی آرام قدم بزنیم، جزیره زیبا و کوچکی هم از اینجا به چشم می آید که حتی نیازی به قایق برای رسیدن به آن ندارد می توانید به راحتی به آنجا بروید.

اما قایق های اجاره ای هم هستند که می توانند به شما کمک کنند این مکان را ببینید. سرسره های قایق ها هم چیزی جالب است. فکرش را بکنید! وسط دریا سرسره بازی !

 

سایر دیدنی ها:

هر چند دیدنی های این مکان قابل شمارش نیست و از تنوع زیادی برخوردار است اما می توان گفت از جمله جاهایی که ممکن است تصمیم داشته باشید آن را ببینید می توان به مرکز شهر آپاناپا، کلیسای سنت لازاروس و مسجد حلا سلطان، اشاره کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

بستن