اخبار گردشگری

سوالات آیین نامه اصلی سایت دکتر رانندگی

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با پاسخ برای آمادگی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی . در سایت دکتر رانندگی می توانید بسته صورتی دکتر رانندگی که شامل مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب است را دانلود کنید و خود را برای آزمون آیین نامه اصلی آماده نمایید .

سایت دکتر رانندگی یکی از قدیمی ترین سایت ها در حوزه آموزش و آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد . طبق تجربه ای که این وبسایت از کاربران داشته است بسیاری از آنها از مردودی های پی در پی در آزمون آیین نامه ابراز ناراحتی می کردند .

نکته جالب توجه ایسنت که کسانی که به طور پی در پی در امتحان آیین نامه مردود می شدند از نمونه سوالات آیین نامه هیچ استفاده نمی کردند و در واقع هیچ وقت سعی نکردند نمونه سوالات آیین نامه اصلی و سوالات آیین نامه مقدماتی را قبل از آزمون آیین نامه حل نمایند .

ما در سایت دکتر رانندگی همواره از اهمیت خواندن نمونه سوالات آیین نامه قبل از امتحان آیین نامه گفته ایم . بسیاری از کاربران و متقاضیان گواهینامه رانندگی که چندین سال بود فقط بخاطر اینکه در آزمون آیین نامه مردود می شدند نمی توانستند گواهینامه بگیرند با خواندن نمونه سوالات آیین نامه توانستند در بار اول در امتحان آیین نامه قبول شوند .

معرفی دو بسته معروف نمونه سوالات آیین نامه

اولین بسته ای از نمونه سوالات آیین نامه که استقبال زیادی نیز از آن می شود بسته صورتی دکتر رانندگی می باشد .

این بسته شامل مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی و نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی می باشد . ما به کسانی که آزمون آیین نامه اصلی دارند توصیه می کنیم حتما از دو الی سه روز قبل از امتحان آیین نامه خود سعی کنند شروع به خواندن بسته صورتی دکتر رانندگی بکنند .

بسته دیگری که در سایت دکتر رانندگی برای دانلود وجود دارد بسته بنفش می باشد . این بسته شامل مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی می باشد . علاوه بر سوالات آیین نامه مقدماتی جزوه آموزشی آیین نامه نیز در این بسته قرار دارد . بنابراین به کسانی که آزمون مقدماتی دارند نیز توصیه می کنیم بسته بنفش دکتر رانندگی را دانلود نمایند .

علاوه بر مواردی که گفته شد بسته صورتی می تواند برای آزمون مقدماتی و بسته بنفش نیز می تواند برای آزمون اصلی مفید باشد اما در حقیقت بسته صورتی برای آزمون نهایی و بنفش برای آزمون اولیه یا همان امتحان آیین نامه آموزشگاه طراحی شده است .

منبع : دکتر رانندگی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن